OriginalRP

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roleplay Server


+2
Room
Kevin
6 posters

    LSPD otsib liidrit !

    avatar
    Kevin
    Admin


    Postituste arv : 10
    Join date : 24/04/2010

    LSPD otsib liidrit ! Empty LSPD otsib liidrit !

    Postitamine  Kevin Püh Apr 25, 2010 8:40 am

    LSPD otsib uut ülemat, kuna vana ülemus jäi vanaks ning läks pensionile !

    (( IC ))
    Nimi:
    Perekonnanimi:
    Vanus:
    Telefoni number:
    Pärit:
    Haridus:
    Miks soovite LSPD jaama enda hoole alla võtta?:
    Elulugu ( vähemalt 10 lauset ):
    Allkiri:

    (( OOC ))

    Nimi: ( Pole kohustuslik ! )
    Mis tase oled mängus?:
    Kui kaua oled mänginud Original Roleplay-d?:
    Kuidas hindad enda RP tased 10 balli süsteemis?:
    Kui aktiivne sa oled?:
    Millistes grupeeringutes sa oled varem olnud?:
    Oled karistada saanud OrginalRP adminite poolt Ban / Kick / Ajail - kui oled, siis mille pärast ?:
    avatar
    Room


    Postituste arv : 6
    Join date : 25/04/2010

    LSPD otsib liidrit ! Empty Re: LSPD otsib liidrit !

    Postitamine  Room Püh Apr 25, 2010 8:48 am

    (( IC ))
    Nimi:Room
    Perekonnanimi:Leone
    Vanus:18
    Telefoni number:340754
    Pärit:Euroopast
    Haridus:Kõrgharidus
    Miks soovite LSPD jaama enda hoole alla võtta?:Kuna ei meeldi kuritegevus ja sooviks seda ära hoida.
    Elulugu ( vähemalt 10 lauset ):Olen sündinud San Fierros. Pärast sündi kolisime Los Santosesse. Seal mulle meeldis politsei töö, ning tahsin väga politseinikuks hakata. Lõpuks kui sain 18 täis siis mu unistus täitus, ning mind võeti politseisse tööle. Nüüd otsitakse politseisse Kaptenit ja ma kandideerun sinna.
    Allkiri: Room Leone

    (( OOC ))

    Nimi: ( Pole kohustuslik ! )
    Mis tase oled mängus?: 1
    Kui kaua oled mänginud Original Roleplay-d?: 1 päev
    Kuidas hindad enda RP tased 10 balli süsteemis?: 8
    Kui aktiivne sa oled?: 5 tundi päevas
    Millistes grupeeringutes sa oled varem olnud?: Takso, Politsei.
    Oled karistada saanud OrginalRP adminite poolt Ban / Kick / Ajail - kui oled, siis mille pärast ?:ei ole.
    avatar
    Silver_Plug


    Postituste arv : 2
    Join date : 25/04/2010

    LSPD otsib liidrit ! Empty Re: LSPD otsib liidrit !

    Postitamine  Silver_Plug Püh Apr 25, 2010 9:58 am

    Kevin kirjutas:LSPD otsib uut ülemat, kuna vana ülemus jäi vanaks ning läks pensionile !

    (( IC ))
    Nimi:Silver
    Perekonnanimi:Plug
    Vanus:14
    Telefoni number:682802
    Pärit:Euroopa
    Haridus:kesk
    Miks soovite LSPD jaama enda hoole alla võtta?:sest mulle meeldib et linn oleks turvatud
    Elulugu ( vähemalt 10 lauset ):elasin väiksena vaesuses.Isa tapeti.Peale seda tahtsin hakata mendiks et teda tappa.Aga ei saand sest ta suri vanadusse.Tulin san fierrost ära los santosesse ja hakkasin tööle loas et e ema ülal pidada.Aga lõpuks võitsin lotoga ja saime rikkaks. Pold vaja enam tööl käia.Aga nüüd tahan saada mendiks emale ütlesin ka et unistuse tööökoht.Mulle meeldis oma vanas kodus ka valvata .Ja nüüd kui nägin teavet ma tahaks selle võita.
    Allkiri:Plug

    (( OOC ))

    Nimi: ( Pole kohustuslik ! )
    Mis tase oled mängus?:1
    Kui kaua oled mänginud Original Roleplay-d?:2nädalat
    Kuidas hindad enda RP tased 10 balli süsteemis?:6
    Kui aktiivne sa oled?:mitte eriti
    Millistes grupeeringutes sa oled varem olnud?:
    Oled karistada saanud OrginalRP adminite poolt Ban / Kick / Ajail - kui oled, siis mille pärast ?:
    pinnimiste ja roppuste
    avatar
    Silver_Plug


    Postituste arv : 2
    Join date : 25/04/2010

    LSPD otsib liidrit ! Empty Re: LSPD otsib liidrit !

    Postitamine  Silver_Plug Püh Apr 25, 2010 10:29 am

    Silver_Plug kirjutas:
    Kevin kirjutas:LSPD otsib uut ülemat, kuna vana ülemus jäi vanaks ning läks pensionile !

    (( IC ))
    Nimi:Silver
    Perekonnanimi:Plug
    Vanus:14
    Telefoni number:682802
    Pärit:Euroopa
    Haridus:kesk
    Miks soovite LSPD jaama enda hoole alla võtta?:sest mulle meeldib et linn oleks turvatud
    Elulugu ( vähemalt 10 lauset ):elasin väiksena vaesuses.Isa tapeti.Peale seda tahtsin hakata mendiks et teda tappa.Aga ei saand sest ta suri vanadusse.Tulin san fierrost ära los santosesse ja hakkasin tööle loas et e ema ülal pidada.Aga lõpuks võitsin lotoga ja saime rikkaks. Pold vaja enam tööl käia.Aga nüüd tahan saada mendiks emale ütlesin ka et unistuse tööökoht.Mulle meeldis oma vanas kodus ka valvata .Ja nüüd kui nägin teavet ma tahaks selle võita.
    Allkiri:Plug

    (( OOC ))

    Nimi: ( Pole kohustuslik ! )
    Mis tase oled mängus?:1
    Kui kaua oled mänginud Original Roleplay-d?:2nädalat
    Kuidas hindad enda RP tased 10 balli süsteemis?:6
    Kui aktiivne sa oled?:mitte eriti
    Millistes grupeeringutes sa oled varem olnud?:mehaanik grovestreedi gäng
    Oled karistada saanud OrginalRP adminite poolt Ban / Kick / Ajail - kui oled, siis mille pärast ?:
    pinnimiste ja roppuste
    avatar
    Timmy


    Postituste arv : 27
    Join date : 25/04/2010

    LSPD otsib liidrit ! Empty Re: LSPD otsib liidrit !

    Postitamine  Timmy Püh Apr 25, 2010 11:33 am

    MIda sa quoted sa pead lihtsalt teemale vastama Very Happy
    avatar
    Slash


    Postituste arv : 19
    Join date : 25/04/2010

    LSPD otsib liidrit ! Empty Re:LSPD otsib liidrit !

    Postitamine  Slash Esm Apr 26, 2010 1:24 am

    CV

    (( IC ))
    Nimi:Kristo
    Perekonnanimi:Burn
    Vanus:21
    Telefoni number:ei tea peast.
    Pärit:Los Santosest
    Haridus:Kõrgharidus
    Miks soovite LSPD jaama enda hoole alla võtta?:Sest ma oskan oma tööd hästi ja ma tea keda palgata tööliseks.
    Elulugu ( vähemalt 10 lauset ):Ma sündisin Red Countys.Mu isal oli palju jamasi maffiatega ja me kolisime tihti.Kui ma olin 15 siis me elasime San Fierros ja üks õhtu tuli meile ukse taha politsei ja ütles et mu isa on surnud.Ma vandusin et ma panen ise enda isa mõrvarid trellide taha kui keegi teine seda ei tee.Järgmisel päeval me kolisime kohe Las Venturasesse . Seal ma lõpetasin Gümnaasiumi.Siis ma elasin üksi edasi läksin Ülikooli veel Las Venturases.Kui ma olin 20 siis suri mu ema.Siis kolisin ma Los Santosse ja jätsin Ülikooli pooleli ja läksin Politsei Akadeemiasse.Nüüd olen Akadeemia lõpetanud ja olen 21 ja soovin saada politsei ülemaks.
    Allkiri:
    K.Vaagen

    (( OOC ))

    Nimi: ( Pole kohustuslik ! )-
    Mis tase oled mängus?:1
    Kui kaua oled mänginud Original Roleplay-d?:mingi 1 nädal?((enne mängisin pärnurp-s ka.))
    Kuidas hindad enda RP tased 10 balli süsteemis?:7/10
    Kui aktiivne sa oled?:no ikka päris korralikult.
    Millistes grupeeringutes sa oled varem olnud?: Päästeamet-is ja politseis
    Oled karistada saanud OrginalRP adminite poolt Ban / Kick / Ajail - kui oled, siis mille pärast ?:Ajail kuna ütlesin adminile taunik kuna ta ajas närvi mind.


    Viimati muutis seda Slash (Esm Apr 26, 2010 12:15 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : muutsin nime ära)
    avatar
    Mark


    Postituste arv : 1
    Join date : 27/07/2010

    LSPD otsib liidrit ! Empty Re: LSPD otsib liidrit !

    Postitamine  Mark Reede Juul 30, 2010 7:10 am

    (( IC ))
    Nimi:Mark
    Perekonnanimi:Tisler
    Vanus:19
    Telefoni number:634477
    Pärit:Los Angeles
    Haridus:põhiharidus
    Miks soovite LSPD jaama enda hoole alla võtta?:Sellepärast et ma olen juba üle kuu aja olnud kadett ja see töö meeldib mulle.
    Elulugu ( vähemalt 10 lauset ):Sündisin Los Angeleses.Ma arenesin väga kiiresti.Enne kolmeseks saamist vaatasin ma juba Politsei filme ja tundsin Politsei tegevusest huvi.3 aastaselt läksin Los Angelese lasteaeda olin seal nädal aega.Kuna mulle lasteaed ei meeldinud hakkasid isa ja ema õpetama.Siis õpetasid ema ja isa mind kodus.Õppimisest ülejäänud aja lugesin raamatuid.Kui ma sain 6 kolisime Los Santosesse ja ma läksin seal kooli.Kui ma sain 18 ja kooli lõpetasin läksin ülikooli ja õppisin seal Politseinikuks.Kui ma internetist avastasin,et otsitakse Politsei liidrit otsustasin kandideerida LSPD liidriks.
    Allkiri:Mark Tisler

    (( OOC ))

    Nimi: ( Pole kohustuslik ! )
    Mis tase oled mängus?:3
    Kui kaua oled mänginud Original Roleplay-d?:enne sanni maha võtmist 1 kuu ja nüüd peale tagasi peale panemist 2 kuud
    Kuidas hindad enda RP tased 10 balli süsteemis?:7-8
    Kui aktiivne sa oled?:käin iga päev vähemalt 2 tundi sees(välja arvatud reisipäevad)
    Millistes grupeeringutes sa oled varem olnud?:Mehaanik(teises servus),Takso juht(teises servus)ma ei jõudnud selles servus veel tööd otsida kui juba palgati Politseisse
    Oled karistada saanud OrginalRP adminite poolt Ban / Kick / Ajail - kui oled, siis mille pärast ?:ei ole enda mäletamist mööda.Võib olla 1 ajaili.

    Sponsored content


    LSPD otsib liidrit ! Empty Re: LSPD otsib liidrit !

    Postitamine  Sponsored content


      Laup Mai 11, 2024 5:30 am