OriginalRP

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roleplay Server


    Clan Mark

    avatar
    Gucci


    Postituste arv : 1
    Join date : 17/06/2010

    Clan Mark Empty Clan Mark

    Postitamine  Gucci Nelj Juun 17, 2010 10:36 am

    Admini nimi: Clan Mark
    Minu IG nimi: Gucci Mane
    Süüdistus: Apower, nRP ja minu süüdistamine oma venna asemel... Nägin kuulutust, et toimub streetrace ( mis tähendab ILLEGAALSET võidusõitu) ja helistasin, et kontrollida asja õigsust. Öeldi, et asi toimub täies jõus lennujaamas. Mõtlesin, et kuna ma olen politseinik, kavatsen korraldada reidi sinna ja kõiki trahvida illegaalsuse eest, mis on kuritegu. Läksin kohale ja palusin kõigil maha minna. Kõik olid sellise ilmega et: " Clan siin, ei koti... ta admin sa ei saa midagi teha". Mõtlesin, et vapsjo. Läksin clani juurde ja panin /me ÜRITAB meest maha suruda ja siis /Do õnnestub?
    Tema ei teinud midagi vaid kõndis minema... Siis bannis ära kellegi põhjusega et " ta ütles mulle halvasti" Selle eest pannakse rohkem hoiatus ja kick?
    Siis hakkas mulle ajama, et ma mingi venna kasutajanimi takumi, kes ennist banni sai, kui talle raha anti. Ibot või see anti cheat süsteem arvas, et kuna ta just tankis ja kohe 15000 sai sõbralt arvas , et oli cheat ja bannis. Kuna mu vend ofcrs elab minuga sama katuse all, siis ka sama ip mis tema ja minu läpakal enesest mõistetav.
    Igatahes kisendas clan mulle /es et ma hacker ja ma ei tea mitu miljonit asja veel ja ähvardas banniga... ma ütlesin, et pane siis jumal küll... enda matused... Pani mulle banni põhjusega haxxor raisk vms... Siis tulingi siia...

    Seoses sellega nõuan oma unbani:
    IG NIMI: Gucci_Mane
    Aeg millal banni saite: 17 juuni kell 19:30
    Admini nimi, kes teid bannis: CLan_Mark
    Miks peaksime unbannima?: Põhjused on ülaltoodud.

    Ei hakanud unban teemat mujale tegema... mahutan kõike kohe ühte posti... pole postcounti koguja...

    NB!: Pildid Clan Marki ebameeldivast ja ebasündsast tegevusest:
    Kahjuks ei jõudnud lennukal toimuvas pilti teha aga eks julged tunnistavad, kes seal olid ja mida seal tehti... Laurena võib tunnistada:
    Spoiler:

      Laup Mai 11, 2024 7:58 pm